Elektrikilbi termostaat Terneo RK -55°C +125°C

Elektrikilbi termostaat Terneo RK on mõeldud küttekaabli, boileri, torustike või muude küttesüsteemide töö juhtimiseks. Elektrikilbi DIN liist kinnitusega temperatuuri regulaator on võimeline hoidma temperatuuri vahemikus -55 kuni +125 ° C . Temperatuuri andur on komplektis. Temperatuuri regulaator on eriline selle poolest, et seda saab kasutada suure koormusvõimsusega süsteemides – väljundrelee 32A.

54,00

Kilbitermostaat leiab kasutust:

  • torusüsteemides püsiva temperatuuri hoidmine (nt talvel);
  • suure võimsusega elektrikatelde stabiilse töö tagamine;
  • vana elektriboileri moderniseerimine;
  • kanalisatsioonisüsteemi külmumise kaitse.
  • kõrgete temperatuuride hoidmine tootmisprotsessis

Mugav reguleerimine
Digitaalekraanil kuvatakse temperatuuri ja süsteemi teateid, mis lihtsustab ka menüüs navigeerimist. Termostaadi tööd juhitakse kolme nupuga. Kõik sätted salvestatakse püsimällu.

Terneo RK termoregulaatori eripäraks on võimalus temperatuuri hüstereesi reguleerida vahemikus 0,5 kuni 25 ° C. Säilitatava temperatuurivahemiku määramisega saate vähendada termostaadi sisse-/väljalülitamise arvu, mis pikendab termostaadi väljundrelee kasutusiga.

Ohutu kasutamine

Kilbitermostaadid on sisseehitatud termokaitsega: kui temperatuur korpuses tõuseb +80°C-ni, lakkab termostaat töötamast. Töö taastub pärast seda, kui temperatuur langeb 60°C-ni ja vajutatakse ühte nuppudest.

Termoregulaator toetab analooganduriga (R10) töötamist temperatuurivahemikus -30 kuni +90 °C.

Toitepinge 230V
Väljundrelee 32A
Anduri pikkus 4m

Lisainfot ka tootja kodulehelt DS Electronics