Klienditugi:

+372 5303 3990

Isereguleeruv küttekaabel 20W/m valmiskomplekt

Isereguleeruv küttekaabel 20W/m – valmiskomplekt on sobilik kasutamiseks vihmaveerenni, katusele ja kanalistatsioonitoru sees ja peal külmumise vältimiseks. Lisaks kasutatakse vajadusel ka soojuspumba või kliimaseadme poolt  talvel toodetud kondentsvee ära juhtimiseks.

53,60127,00

Isereguleeruv küttekaabel on 230V toitepingega ja varustatud 1,5m toitekaabli ja pistikuga.

Parima hinna saad, kui osta ca 300m trummel korraga
Vaata ka püsitakistusega vihmaveernni küttekaablite valikut

Vajadusel valmistame küttekaabli ka kliendi jaoks sobiva pikkusega

Isereguleeruv soojenduskaabel vihmaveerenni, katuse küttekaabel 20W/m valmiskomplekt hoiab ära vihmaveerenni ja vihmaveetoru jäätumisest tekkida võivaid kahjustusi. Lisaks veel teistes paljudes kohtades, kus on vaja vältida jäätumisest tingitud probleeme. Näiteks soojuspumpade alusplaatide jäätumise vältimiseks ja ta on ainus sobilik küttekaabel kanalisatsiooni toru sisse paigaldamiseks!

Isereguleeruv kanalisatsioonitoru küttekaabel hoiab ära selle külmumise, aga kui kanalisatsioonitoru on külmunud (ilma küttekaablita) siis antud küttekaablit toru otsast sisse lükates ei saa me seda lahti sulatada, kuna see võtaks väga- väga kaua aega. Selleks tuleks kanalisatsioonitoru eelneval mõne torufirma poolt spetsiaalseadeldise abil kuuma auruga avada ja siis alles lisada küttekaabel edaspidiste probleemide vältimiseks.

Kanalisatsioonitoru külmumise kaitse, soojenduskaabel:
Kanalisatsioonitoru läbimõõduga Ø 110mm ja millel on vähemalt  20mm isolatsioonikiht, suudab isereguleeruv küttekaabel hoida toru külmumise eest ka -30°C juures. Väiksemate torude külmumise kaitseks soovitame kasutada väiksema võimsusega sulatuskaablit nagu isereguleeruv küttekaabel võimsusega 10W/m

Vihmaveerenni paigaldatakse küttekaabel vajadusel spetsiaalsete renniklambri ja / või ilmastikukindla silikoonliimi abil. Plekk- ja bituumenkatustele kinnitamiseks kasutatakse erinevaid kinnitusklambreid ja liime. Vajadusel küsige lisa.

Isereguleeruva küttekaabli eeliseks on võimalus seda lõigata väga täpseteks mõõtudeks otse ehitusobjektil ja vajadusel harundada kolme-nelja suunda vastavalt katuse konfiguratsioonile: vihmavee allajooksu torud katuselt, vihmaveerennid vaskule / paremale, katuse neelukohad jne. Samas peab jälgima, et me ei ületaks isereguleeruva küttekaabli lubatud maksimaalseid lõigupikkusi! Seda informatsiooni jagab toodet müüv klienditugi või vaata allpool toodud spetsifikatsiooni. Isereguleeruv küttekaabel omab meeter-märgistust, mis aitab kuluarvestuse kontrolli all hoida.

Oluline teada: Isereguleeruv soojenduskaabel muudab oma meetrivõimsust vastavalt ümbritseva keskkonna temperatuurile, aga ta ei lülitu kunagi lõplikult ise välja. Nagu tehnilistest andmetest näha, on küttekaabli meetrivõimsus 20W/m +10 kraadi juures, kuid vihmaveerennis või kanalisatsioonitorus võiks sulatuskaabel olla juba välja lülitunud, kui temperatuur kanalisatsioonitorus või vihmaveerenni puhul välisõhus, on üle +3C kraadi. Selle energiasäästu saab termostaati kasutades.

Isereguleeruv küttekaabel spetsifikatsioon:

Maksimaalne lubatud ümbritseva keskkonna temperatuur sisselülitatud olekus on kuni +65°C
Toitepinge 230 V
Madalaim temperatuur paigaldamisel -10°C
Miinimum painutusraadius 35 mm
Mõõdud 10.3 x 5,5 mm
Väljundvõimsus +5°C õhutemperatuuri juures ca 20W/m
Isereguleeruv sulatuskaabel on UV kindel ja talub ilmastikuolusid.

isereguleeruv sulatuskaabel katusele
iserguleeruva küttekaabli kaitseplekk
Küttekaabli kinnitus ja kaitseplekk 40049014
Küttekaabel kanalisatsiooni torusse
Küttekaabel sobib paigaldamiseks nii kanalisatsiooni toru sisse kui ka peale

Küttekaabli ühe reguleerimise võimalusena sobib kasutada termostaati pistikupesaga:

Termostaat pistikusse
Termostaat pistikusse

Lisainfot leiab ka tootja SST kodulehelt

Vaata ka: Joogiveetoru isereguleeruv küttekaabel 10W/m

Tootelehed, sertifikaat, käsiraamat:

Tootefailid

Isereguleeruv vihmaveerenni ja kanalisatioonitoru küttekaabelTootlehtKüttekaabli käsiraamatSertifikaat
Isereguleeruvad kaablid:

20W/m 10m 200W / 230V, 20W/m 12m 240W / 230V, 20W/m 14m 280W / 230V, 20W/m 2m 20W / 230V, 20W/m 3m 60W / 230V, 20W/m 4m 80W / 230V, 20W/m 5m 100W / 230V, 20W/m 6m 120W / 230V, 20W/m 7m 140W / 230V, 20W/m 8m 160W / 230V, 20W/m 9m 180W / 230V