Wifi pistikupesa termostaat õhuanduriga

Pistikupesa termostaat BHT-12 õhuanduriga ja distantsilt juhitav wifi kaudu on mõeldud kütte- ja jahutusseadmete töö jälgimiseks ja reguleerimiseks. Energiasäästlik termostaat on sisseehitatud õhuanduriga. Komplektis 2,5m juhtmega väline temperatuuriandur, mis teeb antud wifi temperatuuri regulaatori universaalseks kasutamiseks, igasugusteks vajadusteks.

60,00

Kaugjuhitav wifi termostaat pistikupessa sobib väga hästi elektriradiaatori, soojuskiirguri, puhuritele, laeküttele, põrandaküttele, jahutusseadmetele jne Seadistustest annab valida tööreziimi, kas õhuanduriga või välise anduriga – lisaks kas kütte- või jahutusreziimi valik. Ilus disain ja eestikeelne juhend. Wifi pistikupesa termostaat on seadistatav nii ekraanilt, kui ka eemalt distantsilt nutiseadet ja Tuya äppi kasutades – näiteks maakodus või suvilas kütteseadmete töö jälgimiseks. Soovituslik termostaadi paigalduskõrgus õhutemperatuuri mõõtmise puhul ca 1,3m. Eraldiseisva anduri abil (müüakse eraldi) on termostaat sobilik kasutamiseks veetorude või mahutite külmumise kaitseks.

Wifi termostaat pistikupessa – funktsioonid:

Ühildub hästi erinevate 230V pingel töötavate kütte ja jahutusseadmetega. Multifunktsionaalse LED-ekraaniga pistikupesa wifi temperatuuri regulaator on ideaalne valik ruumi sisetemperatuuri lihtsaks reguleerimiseks. Saate määrata erinevaid kütte režiime ja kujundada oma ajakava või tsüklit vastavalt oma vajadusele. Programmeeritava taimeri abil saab määrata kogu nädala temperatuurigraafiku, mis aitab säästa teile energiat ja kulusid.

Pistikupesa termostaat – spetsifikatsioon:

Pinge: 95~230V, 50~60Hz
Termostaadil on lapseluku funktsioon
Puutetundlik LED ekraan
Maksimaalne koormus: 16A
Väline temperatuuriandur: NTC10K / pikkus 2,5m
Temperatuuri reguleerimise täpsus: ±0,5 ℃
Temperatuuri reguleerimise vahemik: 5 – 90°C
Korpuse materjal: PC+ABS
Töökeskkond: 0 – 45 ℃, 5 -95% suhteline õhuniiskus (kondensatsioon puudub)
Säilitustemperatuur: -5 – 55℃
Niiskuskindlus: IP20
Ekraani temperatuuri näidu vahemik: 5–99 ℃
Õhutemperatuuri mõõtmise / termostaadi soovituslik paigalduskõrgus on ca 1,3m
Garantii 2 aastat