Elektrikilbi termostaat Terneo b +5 +40°C

Elektrikilbi termostaat Terneo b on loodud “põrandakütte” süsteemide juhtimiseks. Selle termostaadi eripäraks on tema võimas väljundrelee (kuni 32A). Kilbiermostaat võimaldab reguleerida temperatuuri vahemikus +5 kuni +40°C. Temperatuuri mõõdetakse ja reguleeritakse komplektis oleva anduri abil..

54,00

Sulle võib meeldida ka…

Kilbitermostaat on reguleeritav kolme nupu abil. Digitaalne ekraan kuvab hetketemperatuuri ning lihtsustab navigeerimist termostaadi menüüs.

Komplekt sisaldab kogu vajalikku varustust: termostaat ja temperatuuriandur koos 4 m pikkuse ühendusjuhtmega. Termostaadil on kinnitus 35 mm laiusele DIN-liistule elektrikilbis.

Kilbitermostaat Terneo b on pingeerinevuste suhtes vastupidav. Tal on sisseehitatud ülekuumenemise kaitse: kui korpuse temperatuur jõuab +80 °C-ni, lülitub seade välja ja ekraanil kuvatakse üks kord sekundis näit “oht”. Töö jätkamiseks peab temperatuur langema +60°C-ni. Kui kaitse rakendub rohkem kui 5 korda, lülitub termostaat välja, kuni temperatuur langeb +60°C-ni ja vajutatakse ühte nuppudest.

Terneo b kilbitermostaati saate kasutada enamiku turul olevate tootjate küttekaablitega või teiste kütteseadmetega mis töötavad 230V toitepingel. Seade ühildub ka digitaalsete (D18) temperatuurianduritega.

Lisafunktsioonid:

Nuppude lukustus
Taimer kütte sisselülitamiseks kuni 4 päevaks (99 tunniks).
Väljundrelee tööaja loendur.
Termokaitse.
Temperatuuri korrigeerimine ekraanil.

Väljundrelee 32A / 230V

Lisainfot ka tootja kodulehelt DS Electronics