IBC mahuti soojendi toiduainetööstusele

Tünni vaadi mahuti soojendiIBC mahuti 1000L soojendi toiduainetööstusele on loodud ohutuks konteineri kuumutamiseks. Plastmahuti küte on spetsiaalselt loodud toidu- ja farmaatsiatööstusele. Mõeldud toiduainete hoidmiseks sobival püsival temperatuuril, teatud viskoossuse tagamiseks või toiduainete külmumise vältimiseks .
Küttemantlile lisaks on vaja ka juurde osta soojustatud kate: 240.-
Toode on tellimisel

2.300,00

FDA heakskiidetud kangas
Soojendi niiskuskindlus IP54
Väga lihtne paigaldada
Ideaalne külmumiskaitseks ja
Töötab mis tahes IBC konteineriga.
Soojendi on valmistatud spetsiaalselt toidu- ja farmaatsiatööstusele.

Selle kütteseadmega on lihtne, kiire ja täiesti ohutu soojendada toiduaine ja farmaatsiatööstuse vedelikke soovitud temperatuurini – olenevalt antud vedelikule lubatud maksimaalsest temperatuurist kuni 90°C-ni.

IBC mahuti küttekeha on varustatud ühe või kahe termostaadiga, mis suudavad täpselt hoida 0–90°C.

Plastmahuti kütteseadmed on loodud spetsiaalsetest silikoonmaterjalidest, mis vastavad valdkonna tööstuse eeskirjadele ja määrustele, nii et soojendi kattematerjal ei hoia baktereid, vaid töötab toiduhügieeni jaoks optimaalselt ja ohutult.

Materjalid on lisaks väga vastupidavad ja koos kinnitusrihmadega on soojendit lihtne konteinerile kinnitada. See muudab konteineri soojendi ideaalseks soojendusviisiks näiteks konteinerite transportimisel, mis peavad hoidma ja säilitama teatud temperatuuri või viskoossust.

Toatemperatuuril olles muutuvad paljud materjalid sageli viskoosseteks, mis raskendab nende tühjendamist IBC konteinerist. Tihti transporditakse plastkonteineris siirupeid, milles on suhkrut, rasvu, mett jne ja mida on raske  mahutist jäägivabalt kätte saada, kui teda ei soojenda.

Näide: IBC 1000L plastmahuti on täidetud veega, siis kütmise aeg 1000L mahuti puhul 2x1000W küttega oleks 48h jooksul +15ºC – +50ºC . Vajadusel küsi meilt lisainfot erinevate toormaterjalide soojenemisaegade kohta erinevate soojenduste korral.

IBC veemahuti soojendi on ideaalne lahendus vedelike ja materjalide kiireks ja tõhusaks soojendamiseks, Soojendi muudab mahuti tühjendamise väga lihtsaks ja jäägivabaks.

Veel parema tulemuse saavutamiseks saab soojendi kombineerida tööle eraldiseisva mahuti põhja soojendamise küttematiga

Vaata kõiki 1000L plastmahuti kategoorias olevaid kütteseadmeid. Vaata lisa infot ka tootja Kuhlmann kodulehelt

IBC mahuti veemahuti konteiner 1000L
IBC plastmahuti soojendi küttekeha

Vaata ka tavalist sertifikaadita 1000L plastmahuti soojendit