Klienditugi:

+372 5303 3990

Õhuanduriga termostaat Terneo VT

Õhuanduriga termostaat Terneo VT Reguleerimisvahemik O kuni +35 °C

43,00

Õhuanduriga termostaat Terneo VT kasutatakse õhutemperatuuri reguleerimiseks vahemikus 0 kuni +35 °C. Õhuanduriga temperatuuri regulaator Terneo juhib  kuni 3 kW võimsusega kütteseadmete tööd. Õhu temperatuuriandur on juba korpusesse sisse ehitatud.

Lihtne reguleerida!
Teie otsustate, millal küte sisse lülitada. Õhutemperatuuri reguleerimine toimub ainult kahe nupuga! Termostaadil on digitaalne numbrile näiduga ekraan temperatuuri kuvamiseks ja mugavaks menüüs navigeerimiseks. Hea asendus tavalisele ekraaninäiduta nupuga termostaadile.

Temperatuuri näidu kalibreerimine:
Termostaadi seadetes peate sisestama andmed ühendatud seadmete võimsuse kohta. See võimaldab sisse ehitatud temperatuurianduril täpsemini hoida seadistaud mugavat ruumitemperatuuri.

Samuti saate termostaadi ekraanil kuvatavat õhutemperatuuri veelgi reguleerida.

Kiire paigaldus
Õhuanduriga termostaat ei vaja mingeid eraldi lisaandureid. Termostaat sobitub standardsesse lülitite ja pistikupesade paigaldustoosile.

Ülekuumenemiskaitse:
Ohutuse tagamiseks lülitub seade automaatselt välja, kui temperatuur korpuses on üle +85 °C. Niipea, kui see langeb 80°C-ni, jätkab termostaat oma tööd.

Lapselukk – nupulukk. Selle funktsiooni rakendamisel ei pea te muretsema, et lapsed või juhuslik uudishimulik võiks teie seadeid kogemata muuta,

Õhutemperatuuri reguleerimine 0 kuni 30 ° C.
Väljundrelee 16A / 230V
Kaitse sagedase ümberlülitamise eest.
Temperatuuri korrigeerimine ekraanil.
Nupulukk.
Termokaitse.
Sisemise raami mõõt 45 x 45mm
Niiskuskindlus: IP20
Soovituslik paigalduskõrgus 1 – 1,3m

Lisainfo tootja kodulehel DS Elektronics