Klienditugi:

+372 5303 3990

Vihmaveerenni küttekaablite termostaat

Vihmaveerenni küttekaablite termostaat OJ ETR 1447A. Termostaat on väga lihtsalt paigaldatav, seadistav ja ka lõpptarbijale mugav kasutada. Parempoolsest nupust seatakse paika miinuskraadi miinimumtemperatuur milleni küttekaabel töös hoitakse ja parempoolsest kõrgeim pluss kraad. Tavapäraselt seatakse vihmaveerenni küttekaablid tööle vahemikus -3..+2°C. Välisõhuandur komplektis.

163,06

Kui katus on halva soojapidavusega või sisaldab näiteks katuseaknaid, siis miinuskraadi poolset seadepunkti alandatakse veelgi vastavalt antud katuse vajadusele.
Vihmaveerenni termostaadi temperatuuri vahemiku lihtsamaks seadistamiseks on tal 3 LED indikaatorit. Kui tuli on punane, siis on vihmaveerenni küttekaabel sisse lülitunud. Roheline tuli näitab, et õues on õhutemperatuur soojem, kui meie poolt seadistatud ülemine temperatuuripunkt. Kollane tuli näitab, et õues on temperatuur külmem, kui meie poolt seadistatud miinimumtemperatuur, mille juures küttekaabel veel töötaks.  Antud elektrikilbi termostaat on kasutusel tavapäraselt kuni 5kW koguvõimsusega küttekaablite juhtimiseks (läbi kontaktori). Suuremate võimsuste korral soovitame kasutada jää ja lumeanduriga varustatud kilbi termostaati OJ ETR2.

  • Väljundrelee 230V/16A
  • Välisõhuandur on termostaadiga komplektis
  • Termostaat on kilbi DIN-liist kinnitusega
  • Reguleerimise vahemikuga – 10 – +10°C
  • Vihmaveerenni temperatuuri kontroller on 3 aastase garantiiga / Toodetud Taanis

Välisõhuandur paigaldatakse alati hoone põhjapoolsele küljele varjulisse kohta!

Veelgi täpsema info leiad termostaadi tootja kodulehelt

Tootefailid

Termostaat vihmaveerenni küttekaablite juhtimiseks - juhend