Vihmaveerenni küttekaablite termostaat

Vihmaveerenni termostaat OJ ETR 1447a vihmaveerenni küttekaablite juhtimiseks. Termostaat on väga lihtsalt paigaldatav, seadistav ja mugav kasutada. Parempoolsest nupust seatakse paika miinuskraadi miinimumtemperatuur milleni küttekaabel töös hoitakse ja parempoolsest kõrgeim pluss kraad. Tavapäraselt seatakse vihmaveerenni küttekaablid tööle vahemikus -3..+2°C.

96,00

Sulle võib meeldida ka…

Vihmaveerenni küttekaablite termostaat

Kui katus on halva soojapidevusega või sisaldab näiteks katuseaknaid, siis miinuskraadi poolset seadepunkti alandatakse veelgi vastavalt antud katuse vajadusele.
Vihmaveerenni termostaadi temperatuuri vahemiku lihtsamaks seadistamiseks on tal 3 LED indikaatorit. Kui tuli on punane, siis on vihmaveerenni küttekaabel sisselülitunud. Roheline tuli näitab, et õues on õhutemperatuur soojem, kui meie poolt seadistatud ülemine temperatuuripunkt. Kollane tuli näitab, et õues on temperatuur külmem, kui meie poolt seadistatud miinimumtemperatuur, mille juures küttekaabel veel töötaks.  Antud kilbi termostaat on kasutusel tavapäraselt kuni 5kW koguvõimsusega küttekaablite juhtimiseks (läbi kontaktori). Suuremate võimsuste korral soovitame kasutada jää ja lumeanduriga varustatud kilbi termostaati OJ ETR2.

  • Väljundrelee 230V/16A
  • Välisõhuandur on termostaadiga komplektis
  • Termostaat on kilbi DIN-liist kinnitusega
  • Reguleerimise vahemikuga – 10 – +10°C
  • Vihmaveerenni temperatuuri kontroller on 3 aastase garantiiga / Toodetud Taanis

Välisõhuandur paigaldatakse alati hoone põhjapoolsele küljele varjulisse kohta!

Veelgi täpsema info leiad termostaadi tootja kodulehelt

Tootefailid

Termostaat vihmaveerenni küttekaablite juhtimiseks - juhend