Klienditugi:

+372 5303 3990

Kilbitermostaat kahe väljundiga -9 +99°С Terneo K2

Kilbitermostaat kahe väljundiga Terneo k2: nii kütteks kui jahutuseks.
Kaks termostaati ühes korpuses. Üks termostaat suudab juhtida kahte erinevat kütte- või jahutussüsteemi. Kui asetate mõlemad temperatuuri andurid samasse kohta, saab ühe neist ühendada küttesüsteemiga ja teise jahutusega. Kahe väljundiga termostaat / temperatuuri regulaator on reguleeritav vahemikus -9 kuni + 99 °C.

70,38

Temperatuuri lülitamise laia hüstereesi (1 kuni 30 ° C) tõttu on võimalik reguleerida vajalikke temperatuuripiiranguid. Seega muutub võimalikuks termostaadi kasutamine samaaegselt kütte- ja jahutusseadmetega, säilitades ruumis aastaringselt vajalikud temperatuuritingimused.

Kilbitermostaat on juhitav ainult kolme nupuga. Digitaalne ekraan kuvab temperatuuri ja lihtsustab menüüs navigeerimist.

Termoregulaator on ette nähtud paigaldamiseks jaotuskilpi standardsele 35 mm laiusele DIN-siinile. Pakendis on ka 2 temperatuuri andurit 4 m pikkuste juhtmetega.

Ülekuumenemise kaitse.
Kui temperatuur seadme sees tõuseb üle +85°C, teatab termostaat ülekuumenemisest ja peatab töö. Selle taasalustamine toimub siis, kui temperatuur langeb +80°C-ni.

Kilbi termostaat kahe väljundiga on releedega 2 x 16A

Loe lisa tootja kodulehelt DS Electronics