Klienditugi:

+372 5303 3990

Veetoru soojenduskaabel pistikuga Heatcom Aqua Safe

Veetoru küttekaabel Heatcom Aqua Safe on spetsiaalselt loodud veetoru sisse ja peale paigalduseks 10W/m . Soojenduskaabel veetorule on varustatud pistikuga kiireks ja mugavaks paigalduseks. Kanalisatsiooni torude puhul vaid toru välispidiseks kasutamiseks. Torusiseseks paigalduseks tuleb eraldi juurde soetada ka küttekaabli sisestusnippel – läbiviik torusse.
Küttekaablid saadaval ka Effexi kauplustes, Hiiumaal Numitoris, Rakveres Kontaktkaubanduses
Mõned tooted on otsas, aga saabuvad 17.jaanuar, kuid on olemas samaväärsed analoogtooted siit samast E-poest.

44,63140,48

Sulle võib meeldida ka…

Veetoru küttekaabel Heatcom Aqua Safe – tehnilised andmed – eelised:

• Veetoru soojenduskaabel pistikuga on sobilik kasutamiseks joogivee veetoru sees.
•  Taani firma Heatcom küttekaabel veetorule on saadaval erinevate pikkustega alates 1m.
• Küttekaabli lõpuotsa läbimõõt 12mm. Soovi korral vahetatav 8mm vastu.
• Väga hea hinna ja kvaliteedi suhe. 10 aastase garantiiga.
• Püsivõimsusega soojenduskaabli eelis sarnaste isereguleeruvate küttekaablite ees on, et tal puudub voolutõuge sisselülitamisel ja võimsuse langus pikemas perspektiivis.
• Veekindlus IP67
• Mehaanilise tugevus klassiga C
• Kõrgeim lubatud ümbritseva keskkonna temperatuur +90°C
• Madalaim paigaldamise temperatuur -15 °C
• Küttekaabel veetorule on komplekteeritud 2m pistikuga toitekaabeliga
• Küttekaabli paigaldamisel torusse, tuleb sisseviik eraldi juurde osta.
• Pikaajalisel kogemustel põhinev tehniline tugi

Soojenduskaabel kanalisatsioonitoru sisse on siin lehel. Õige valiku tegemisel küsige vajadusel lisainfot.
Veetoru küttekaabli paigaldus ja kasulikud näpunäited:

NB! Ka plastikust veetoru ei tohi lasta ära külmuda ka siis, kui seal on küttekaabel paigaldatud, sest vesi paisub jäätudes kuni ca 9%, mis tähendab, et kui plastikust toru ise ei lähe katki, siis suure tõenäosusega võib jää toru ühenduskohad, hargnemised lahti lükata, mis põhjustab hiljem lekkeid!

Soojenduskaabel veetorule on tehase poolt valmistatud kindlate pikkusega ja nende mõõte ise muuta ei tohi. Vajadusel tuleb meiega eelnevalt konsulteerida. Toru peale, isolatsiooni vahele paigaldusel on vajalik ka temperatuuri regulaator, et vältida küttekaabli ülekuumenemist. Juhul, kui lühemate pikkuste puhul toru peale paigaldamisel termostaati kasutada ei soovi, siis soovitame küttekaabli valik teha isereguleeruvate küttekaablite seast, aga ka nende puhul parima energiasäästu tagamiseks tuleks kasutada termostaati. sest ka isereguleeruv küttekaabel ei lülita end iseseisvalt kunagi välja vaid muudab oma võimsust sõltuvalt ümbritseva keskkonna temperatuurist. Õige valiku tegemiseks küsi meilt infot juurde. Kui paigaldada küttekaabel veetoru sisse, siis on vajalik eraldi tootena ka sisseviik.
Veetoru soojenduskaabel on efektiivne ja energiasäästlik, kui toru on soojustatud.

Soojustuse paksus veetorul: Näiteks, kui  toru paikneb õues ja et ta -30 kraadi juures ei külmuks, siis 3/4″ ja 1″ veetorude korral on vaja soojustust vähemalt 3cm. Kui küttekaabel paigaldatakse veetoru peale, siis soojustus tuleb valida üks samm suuremale veetorule, et toruküttekaabel probleemivabalt vahele ära mahuks. Soojustuse paksuse vajaduse teiste toruläbimõõtude korral leiad lisatud tootefailist lehe alt või helista meile ja aitame.

Soojenduskaabli paigaldamine veetoru peale:

Kui toru soojenduskaabel paigaldatakse plastikust veetorule, siis on vajalik kleepida küttekaabli alla kogu paigalduspikkuses ka alumiiniumteip. Järgmisena paigaldatakse toru soojenduskaabel ja seejärel kinnitatakse küttekaablid veetorudele kogu pikkuses alumiiniumteibiga, Selline paigaldus annab väga hea soojusjaotuse ja soojuse kiire ülekande veetorule. Paigaldusel metalltorule piisab, kui soojenduskaabel on kaetud ja kleebitud sirgelt kogu pikkuses fooliumteibiga. Selline paigaldusviis garanteerib hea soojuse ülekande torule ja ja väldib hilisemalt küttekaabli vajumise soojustuse sisse. Valides veetorule soojustust tuleks see osta aste suuremale torule, et lisaks veetorule jääks ka vaba ruumi küttekaablile.

Küttekaabli paigaldamine veetoru sisse:

Soojenduskaabel lükatakse toru sisse läbi tihendiga sisseviigu, mis paigaldatakse hargnemiskolmikule nii nagu allpool näidatud piltidel. Veetoru küttekaabel peab minema kolmikusse / torusse otse või minimaalse nurga all. Soojenduskaablit ei või lükata torusse, kus on vahel kraanid ja täisnurga all põlved. Kogemus näitab, et 1 toll veetoru puhul saab kaablit toru otsast sisse lükata kuni ca 20-25 meetrit. Pikemate veetorude korral on vaja kasutada abivahendeid. Torusisene paigaldus on 20% säästlikum võrreldes toru peale paigaldamisega (koos temperatuuri regulaatoriga) tänu vahetule kokkupuutele veega. Eriti kasulik on see pikemate lõikude korral.

veetoru torusisene küttekaabel toruküttekaabel soojenduskaabel torudele paigaldus torusse küttekaablid joogivee külmumiskaitse veetorule küttekaabli paigaldamine
Veetoru küttekaabel / toruküttekaabel
veetoru temperatuuri reguleerimine
Termostaadi andur paigaldatakse torule sellisele kohale, kus külmumise oht on kõige suurem. Termostaat veetorude külmumise vältimiseks – lisainfo siit tootlehelt
Pistikupesa termostaat Terneo srz red pistikupessa
Pistikupesa termostaat Terneo srz red

wifi termostaat pistikupessa külmumiskaitse veetoru küttekaabel
Distantsilt juhitav pistikupesa wifi termostaat Incbird ITC-308
Wifi termostaat kütteseadmete distantsilt jälgimiseks ja reguleerimiseks seinapealne pistikupessa

Meie valikus on ka veetoru küttekaablid pikkusega kuni 4km. Loe lisaks ka kuidas tõõtab vihmaveerenni küttekaabel

Tagasi teemasse erinevad veetorude küttekaablid

Veetoru küttekaablid

51800010 Veetoru küttekaabel pistikuga 1m 10W, 51800020 Veetoru küttekaabel pistikuga 2m 20W, 51800040 Veetoru küttekaabel pistikuga 4m 40W, 51800060 Veetoru küttekaabel pistikuga 6m 60W, 51800080 Veetoru küttekaabel pistikuga 8m 80W, 51800100 Veetoru küttekaabel pistikuga 10m 100W, 51800120 Veetoru küttekaabel pistikuga 12m 120W, 51800140 Veetoru küttekaabel pistikuga 14m 140W, 51800160 Veetoru küttekaabel pistikuga 16m 160W, 51800180 Veetoru küttekaabel pistikuga 18m 180W, 51800200 Veetoru küttekaabel pistikuga 20m 200W, 51800220 Veetoru küttekaabel pistikuga 20m 220W, 51800240 Veetoru küttekaabel pistikuga 24m 240W, 51800300 Veetoru küttekaabel pistikuga 30m 300W, 51800400 Veetoru küttekaabel pistikuga 40m 400W