Klienditugi:

+372 5303 3990

Vihmaveerenni soojenduskaabel integreeritud termostaadiga

Vihmaveerenni soojenduskaabel integreeritud termostaadiga Heatcom Gutter Safe – valmiskomplekt on sobilik kasutamiseks vihmaveerenni ja katusele jäätumise ja jääpurikate tekkimise vältimiseks väiksemate paigaldiste puhul. Renni soojenduskaabel on varustatud bimetall termostaadiga parema energiasäästu saamiseks. Mõõdult pikemad vihmaveerenni küttekaablid koos põhjalikuma kasutusõpetusega leiab siit lingi alt.

62,42125,86

Sulle võib meeldida ka…

Vihmaveerenni soojenduskaabel Heatcom Gutter Safe 25 W/m on koos kaabli otsa integreeritud termostaadi ja toitepistikuga. Küttekaabel on loodud vihmaveerennide ja äravoolutorude külmumise vältimiseks. Kui vihmaveerenni sulatuskaabel on õigesti paigaldatud, hoiab see ära rennidesse ja äravoolutorudesse kogunevast jääst ja lumest põhjustatud külmakahjustused hoonetele ning ka kukkunud jääpurikatest põhjustatud vigastusi.

Termostaat küttekaabli otsal lülitab kütte sisse, kui temperatuur on umbes +5 °C, ja uuesti välja umbes +15 °C juures. Soojenduskaabel asetatakse vihmaveerenni lähedal pistikusse ja kinnitatakse sobivate klambritega. Viilkatuse neeludes suurema soojusliku efekti saavutamiseks on võimalik soojenduskaablit edasi-tagasi paigaldada (2 küttekaabli pikkust). Veelgi täpsemaks küttekaabli juhtimiseks võib kasutada eraldiseisvat termostaati või tavalist lülitit.

Paigaldamine on väga lihtne ja võimaldab teda vajadusel hõlpsasti renni puhastamiseks eemaldada. Kui küttekaabel paigaldatakse ka äravoolutorusse, tuleb see alla kukkumise vältimiseks kinnitada ketile, mis omakorda ripub väikese metallvarda küljes, mis asetatakse äravoolutoru ülaossa. Vihmaveerenni paigaldatuna piisab ühest küttekaabli soonest ühe renni meetri kohta. Topelt paigaldatakse juhul, kui küttekaabel osutub pikemaks kui vaja või kui on vajalik. Suuremate paigaldiste puhul soovitame kasutada katuse küttekaableid koos eraldiseisva elektroonilise täpse termostaadiga, mille kohta saab lugeda siit

Rennikaabli kasutusalad:
Vihmaveerennid, vihmaveetorud, katuse neelud jne

Tehnilised andmed:
Pinge – 230 V ~ 50 Hz
Kaabli läbimõõt – Ø7 mm
Isolatsiooni sisekate – teflon, FEP
Heakskiit – CE
Kaabli ehitus – 2 juhet + varjestus
Varjestus / maandus – Tinatud vask
Väliskate – PVC
Max küttekaablile lubatud temp. väljalülitatud olekus  + 90°C
Garantii – 3 aastat
Andmete tolerants – -5 % /+10 %

küttekaabli renniklamber distantsklamber
küttekaabli distantsklamber
küttekaabli renniklamber
küttekaabli renniklamber
küttekaabli kaitseplekk renniküte
küttekaabli kaitseplekk – tõmbe eemali
Võimsus

Rennikaabel GutterSafe 25/m 11,4m, Rennikaabel GutterSafe 25/m 12,6m, Rennikaabel GutterSafe 25/m 15,2m, Rennikaabel GutterSafe 25/m 19m, Rennikaabel GutterSafe 25/m 2,5m, Rennikaabel GutterSafe 25/m 26,6m, Rennikaabel GutterSafe 25/m 3,8m, Rennikaabel GutterSafe 25/m 5,1m, Rennikaabel GutterSafe 25/m 6,3m, Rennikaabel GutterSafe 25/m 7,6m, Rennikaabel GutterSafe 25W/m 1,3m